Skład osobowy Rady Miejskiej w Kątach Wrocławskich - kadencja 2014 - 2018
RADNI RADY MIEJSKIEJ
w Kątach Wrocławskich
Kadencja 2014-2018
Lp. |
Nazwisko i imię |
Opis Okręgu wyborczego |
1. |
Drab Elżbieta |
Okręg wyborczy nr 5 Kąty Wrocławskie ulice: Akacjowa, Cynamonowa, Czereśniowa, C.K.Norwida, Dębowa, Grabowa, gen.Wł.Sikorskiego, J.Mireckiego, Imbirowa, Jarzębinowa, Klonowa, Kościelna, Leśna, Lipowa, Magistracka, Orzechowa, Parkowa, Platanowa, Słoneczna, Szafranowa, T.Kościuszki, Tęczowa, Waniliowa, Wolności, Wierzbowa, Zwycięstwa |
2. |
Drożdż Danuta |
Okręg wyborczy nr 21 miejscowości: Mokronos Dolny, Mokronos Górny, Zabrodzie, Cesarzowice |
3. |
Klajber Rafał |
Okręg wyborczy nr 13 miejscowości: Bogdaszowice, Romnów, Stoszyce, Wszemiłowice, Jurczyce |
4. |
Kotlarz Sebastian - wiceprzewodniczący |
Okręg wyborczy nr 7 Smolec ulice: Dworcowa, Główna, Kwiatowa, Kościelna, Lawendowa, Łazienkowa, Miodowa, Ogrodowa, Różana, Sadowa, Spółdzielców, Starowiejska, Św. Floriana, Willowa |
5. |
Laszczyńska Wanda |
Okręg wyborczy nr 15 miejscowości: Kilianów, Kamionna, Krobielowice, Szymanów , Wojtkowice |
6. |
Łapińska-Szymańska Katarzyna |
Okręg wyborczy nr 8 Smolec ulice: |
7. |
Okapiec Andrzej |
Okręg wyborczy nr 4 Kąty Wrocławskie ulice: Al.Jana Pawła II, Bukowa, Brzozowa, H.Kołłątaja, 1 Maja 1-47, Modrzewiowa, St.Staszica |
8. |
Pacyna Grzegorz |
Okręg wyborczy nr 2 Kąty Wrocławskie ulice: Bzowa, Chabrowa, Goździkowa, Irysowa, Jaśminowa, Konwaliowa, Kwiatowa, Legionów, Makowa, Nasturcjowa, Różana, Słonecznikowa, Spółdzielcza, Storczykowa, Sybiraków, S.Okrzei, wrzosowa |
9. |
Palikowski Antoni - wiceprzewodniczący |
Okręg wyborczy nr 10 Gniechowice ulice: Cicha, Czysta, Jabłoniowa, Krotka, Kwiatowa, Ogrodowa, Pogodna, Radosna, Słoneczna, Spokojna, Szkolna, Wierzbowa, Wiosenna, Gorzyce, Stary Dwór |
10. |
Paszkowski Piotr |
Okręg wyborczy nr 3 Kąty Wrocławskie ulice: Fabryczna, I.Daszyńskiego, 1 Maja 48-106, M.Drzymały, Polna, P.Skargi, S.Żeromskiego |
11. |
Pawlaczyk Mirosław |
Okręg wyborczy nr 17 miejscowości: Sośnica, Różaniec, Strzeganowice, Sdkówek |
12. |
Proskin Józef |
Okręg wyborczy nr 12 miejscowości: Krzeptów, Kębłowice, Skałka, Samotwór |
13. |
Pudlik Czesław |
Okręg wyborczy nr 1 Kąty Wrocławskie ulice: Budowlana, Grunwaldzka, Handlowa, Nowowiejska, ks.J.Popiełuszki, ks.J.Zielińskiego, Przemysłowa, Radłowa, roślinna, Spokojna, Wł.Jagiełły |
14. |
Salwowska-Hajdasz Irena |
Okręg wyborczy nr 19 miejscowości: Sadków, Baranowice, Bliż, Rybnica |
15. |
Skrętkowicz Wiesław |
Okręg wyborczy nr 18 miejscowości: Sadowice, Małkowice |
16. |
Skórczak Anna |
Okręg wyborczy nr 20 miejscowości: Pietrzykowice, Jaszkotle, Gądów, Nowa Wieś Wrocławska, Zybiszów |
17. |
Sobko Piotr |
Okręg wyborczy nr 9 Smolec ulice: Aroniowa, Azaliowa, Chłopska 25-do końca, Bukowa, Brzoskwiniowa, Choinkowa, Czereśniowa, Gruszkowa, Jabłoniowa, Jałowcowa, Jodłowa, Modrzewiowa, Morelowa, Oliwkowa, Osikowa, Porzeczkowa, Sosnowa, Śliwkowa, Świerkowa, Topolowa, Wiśniowa, Wrzosowa, Żurawinowa |
18. |
Szady Katarzyna |
Okręg wyborczy nr 10 Gniechowice ulice: Boczna, Kątecka, Lipowa, Porzeczkowa, Wrocławska |
19. |
Terlecki Janusz |
Okręg wyborczy nr 16 miejscowości: Zachowice, Stradów, Czerńczyce |
20. |
Wojciechowski Jarosław - przewodniczący |
Okręg wyborczy nr 6 Kąty Wrocławskie ulice: Brzeska, gen.L.Okulickiego, Krótka, N.Barlickiego, Południowa, Rynek, Sobótki, Spacerowa, Świdnicka, Strażacka, Wesoła, Wspólna, Wrocławska, Wąska, Zaciszna |
21. |
Zbroszczyk Łukasz |
Okręg wyborczy nr 14 miejscowości: Pełcznica, Kozłów, Sokolniki, Nowa Wieś Kącka |
Metadane - wyciąg z rejestru zmian
Osoba odpowiadająca za treść informacji
Andrzej Krysmalski Data wytworzenia:
09 gru 2014
Osoba dodająca informacje
Andrzej Krysmalski Data publikacji:
09 gru 2014, godz. 14:15
Osoba aktualizująca informacje
Andrzej Krysmalski Data aktualizacji:
30 paź 2019, godz. 21:44