Skład osobowy Rady Miejskiej w Kątach Wrocławskich - kadencja 2014 - 2018

RADNI RADY MIEJSKIEJ

w Kątach Wrocławskich

Kadencja 2014-2018

 

Lp.

Nazwisko i imię

Opis Okręgu wyborczego

Nr telefonu, adres e-mail

1.

Drab Elżbieta

Okręg wyborczy nr 5  Kąty Wrocławskie ulice: Akacjowa, Cynamonowa, Czereśniowa, C.K.Norwida, Dębowa, Grabowa, gen.Wł.Sikorskiego, J.Mireckiego, Imbirowa, Jarzębinowa, Klonowa, Kościelna, Leśna, Lipowa, Magistracka, Orzechowa, Parkowa, Platanowa, Słoneczna, Szafranowa, T.Kościuszki, Tęczowa, Waniliowa, Wolności, Wierzbowa, Zwycięstwa

501 601 858

edrab@katywroclawskie.pl

2.

Drożdż Danuta

Okręg wyborczy nr 21 miejscowości: Mokronos Dolny, Mokronos Górny, Zabrodzie, Cesarzowice

601 797 803

ddrozdz@katywroclawskie.pl

3.

Klajber Rafał

Okręg wyborczy nr 13 miejscowości: Bogdaszowice, Romnów, Stoszyce, Wszemiłowice, Jurczyce

691 444 821

rklajber@katywroclawskie.pl

4.

Kotlarz Sebastian

- wiceprzewodniczący

Okręg wyborczy nr 7 Smolec ulice: Dworcowa, Główna, Kwiatowa, Kościelna, Lawendowa, Łazienkowa, Miodowa, Ogrodowa, Różana, Sadowa, Spółdzielców, Starowiejska, Św. Floriana, Willowa

798 609 792

skotlarz@katywroclawskie.pl

5.

Laszczyńska Wanda

Okręg wyborczy nr 15 miejscowości: Kilianów, Kamionna, Krobielowice, Szymanów , Wojtkowice

660 790 156

wlaszczynska@katywroclawskie.pl

6.

Łapińska-Szymańska Katarzyna

Okręg wyborczy nr 8 Smolec ulice:
Akacjowa, Agrestowa, Baziowa, Borowikowa, Brzozowa, Bzowa, Chabrowa, Chłopska 1-24, Cisowa, Dereniowa, Dębowa, Głogowa, Granitowa, Hebanowa, Irysowa, Jagodowa, Jantarowa, Jaśminowa, Jarzębinowa, Jaworowa, Jemiołowa, Jesionowa, Kasztanowa, Klonowa, Laurowa, Leszczynowa, Lipowa, Ładna, Łąkowa, Łubinowa, Maciejkowa, Malinowa, Makowa, Mahoniowa, Marmurowa, Orzechowa, Parkowa, Polna, Pogodna, Rdestowa, Słonecznikowa, Słoneczna, Szafranowa, Tatarakowa, Tulipanowa, Wierzbowa, Wrocławska, Zacisze, Zielona, Źródlana

klapinska@katywroclawskie.pl

7.

Okapiec Andrzej

Okręg wyborczy nr 4  Kąty Wrocławskie ulice: Al.Jana Pawła II, Bukowa, Brzozowa, H.Kołłątaja, 1 Maja 1-47, Modrzewiowa, St.Staszica

789 454 446

aokapiec@katywroclawskie.pl

8.

Pacyna Grzegorz

Okręg wyborczy nr 2  Kąty Wrocławskie ulice: Bzowa, Chabrowa, Goździkowa, Irysowa, Jaśminowa, Konwaliowa, Kwiatowa, Legionów, Makowa, Nasturcjowa, Różana, Słonecznikowa, Spółdzielcza, Storczykowa, Sybiraków,  S.Okrzei, wrzosowa

605 455 789

gpacyna@katywroclawskie.pl

9.

Palikowski Antoni

- wiceprzewodniczący

Okręg wyborczy nr 10 Gniechowice ulice: Cicha, Czysta, Jabłoniowa, Krotka, Kwiatowa, Ogrodowa, Pogodna, Radosna, Słoneczna, Spokojna, Szkolna, Wierzbowa, Wiosenna,

Gorzyce, Stary Dwór

508 446 652

apalikowski@katywroclawskie.pl

10.

Paszkowski Piotr

Okręg wyborczy nr 3  Kąty Wrocławskie ulice: Fabryczna, I.Daszyńskiego, 1 Maja 48-106, M.Drzymały, Polna, P.Skargi, S.Żeromskiego

601 976 778

ppaszkowski@katywroclawskie.pl

11.

Pawlaczyk Mirosław

Okręg wyborczy nr 17 miejscowości: Sośnica, Różaniec, Strzeganowice, Sdkówek

601 797 597

mpawlaczyk@katywroclawskie.pl

12.

Proskin Józef

Okręg wyborczy nr 12 miejscowości: Krzeptów, Kębłowice, Skałka, Samotwór

697 304 614

jproskin@katywroclawskie.pl

13.

Pudlik Czesław

Okręg wyborczy nr 1 Kąty Wrocławskie ulice: Budowlana, Grunwaldzka, Handlowa, Nowowiejska, ks.J.Popiełuszki, ks.J.Zielińskiego, Przemysłowa, Radłowa, roślinna, Spokojna, Wł.Jagiełły

606 243 377

cpudlik@katywroclawskie.pl

14.

Salwowska-Hajdasz Irena

Okręg wyborczy nr 19 miejscowości: Sadków, Baranowice, Bliż, Rybnica

667 987 145

ihajdasz@katywroclawskie.pl

15.

Skrętkowicz Wiesław

Okręg wyborczy nr 18 miejscowości: Sadowice, Małkowice

601 534 826

wskretkowicz@katywroclawskie.pl

16.

Skórczak Anna

Okręg wyborczy nr 20 miejscowości:  Pietrzykowice, Jaszkotle, Gądów, Nowa Wieś Wrocławska, Zybiszów

665 999 022

askorczak@katywroclawskie.pl

17.

Sobko Piotr

Okręg wyborczy nr 9 Smolec ulice: Aroniowa, Azaliowa, Chłopska 25-do końca, Bukowa, Brzoskwiniowa, Choinkowa, Czereśniowa, Gruszkowa, Jabłoniowa, Jałowcowa, Jodłowa, Modrzewiowa, Morelowa, Oliwkowa, Osikowa, Porzeczkowa, Sosnowa, Śliwkowa, Świerkowa, Topolowa, Wiśniowa, Wrzosowa, Żurawinowa

508 203 791

psobko@katywroclawskie.pl

18.

Szady Katarzyna

Okręg wyborczy nr 10 Gniechowice ulice: Boczna, Kątecka, Lipowa, Porzeczkowa, Wrocławska

698 760 303

kszady@katywroclawskie.pl

19.

Terlecki Janusz

Okręg wyborczy nr 16  miejscowości: Zachowice, Stradów, Czerńczyce

607 345 275

jterlecki@katywroclawskie.pl

20.

Wojciechowski Jarosław

- przewodniczący

Okręg wyborczy nr 6  Kąty Wrocławskie ulice: Brzeska, gen.L.Okulickiego, Krótka, N.Barlickiego, Południowa, Rynek, Sobótki, Spacerowa, Świdnicka, Strażacka, Wesoła, Wspólna, Wrocławska, Wąska, Zaciszna

721 877 772

 jwojciechowski@katywroclawskie.pl 

21.

Zbroszczyk Łukasz

Okręg wyborczy nr 14 miejscowości: Pełcznica, Kozłów, Sokolniki, Nowa Wieś Kącka

503 649 761

lzbroszczyk@katywroclawskie.pl

 

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Andrzej Krysmalski 09-12-2014 14:15:35
Wytworzenie dokumentu: Andrzej Krysmalski 09-12-2014
Ostatnia aktualizacja: Andrzej Krysmalski 30-12-2015 10:22:59