Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Skład osobowy Rady Miejskiej w Kątach Wrocławskich - kadencja 2018 - 2023

RADNI RADY MIEJSKIEJ

W KĄTACH WROCŁAWSKICH

KADENCJA 2018-2023

 

Lp.

Imię i nazwisko

Nr okręgu wyborczego

Kontakt

1.

Bujak Krzysztof

2

Krzysztof.Bujak@katywroclawskie.pl

2.

Czuchrowska Beata

4

Beata.Czuchrowska@katywroclawskie.pl

3.

             Drożdż Danuta

2

Danuta.Drozdz@katywroclawskie.pl

4.

Feldman Gabriela

3

Gabriela.Feldman@katywroclawskie.pl

5.

Giniewski Tomasz

1

Tomasz.Giniewski@katywroclawskie.pl

6.

Herbut Anna

4

Anna.Herbut@katywroclawskie.pl

7.

Kołcz Grzegorz

4

Grzegorz.Kolcz@katywroclawskie.pl

8.

Kopeć Antoni

3

Antoni.Kopec@katywroclawskie.pl

9.

Kotlarz Sebastian

2

Sebastian.Kotlarz@katywroclawskie.pl

10.

Laszczyńska Wanda

II  Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej

4

Wanda.Laszczynska@katywroclawskie.pl

11.

Ludwikowski Dawid

2

Dawid.Ludwikowski@katywroclawskie.pl

12.

Mitek Grzegorz

3

Grzegorz.Mitek@katywroclawskie.pl

13.

Osiński Jerzy

3

Jerzy.Osinski@katywroclawskie.pl

14.

Pacyna Grzegorz

Przewodniczący Rady Miejskiej

1

tel. 721 877 772

Grzegorz.Pacyna@katywroclawskie.pl

15.

Pudlik Czesław

1

Czeslaw.Pudlik@katywroclawskie.pl

16.

Skórczak Anna

3

Anna.Skorczak@katywroclawskie.pl

17.

Smak Dorota

1

Dorota.Smak@katywroclawskie.pl

18.

Sobko Piotr

2

Piotr.Sobko@katywroclawskie.pl

19.

Sebzda-Sztul Katarzyna

4

Katarzyna.Sebzda@katywroclawskie.pl

20.

Wojciechowski Jarosław

1

Jaroslaw.Wojciechowski@katywroclawskie.pl

21.

Wójcik Wojciech

I  Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej

1

Wojciech.Wojcik@katywroclawskie.pl

 

 

PODZIAŁ GMINY KĄTY WROCŁAWSKIE NA OKRĘGI WYBORCZE

 

Okręg wyborczy nr  1

Miasto Kąty Wrocławskie: Osiedle nr 1; Osiedle nr 2; Osiedle nr 3; Osiedle nr 4; Osiedle nr 5.

 

Okręg wyborczy nr  2

Sołectwa: Smolec – Centrum; Smolec – Osiedle Leśne; Smolec – Zatorze; Mokronos Dolny, Mokronos Górny, Zabrodzie, Cesarzowice.

 

Okręg wyborczy nr  3

Sołectwa: Pietrzykowice, Gądów-Jaszkotle, Nowa Wieś Wrocławska, Sadków - Sadkówek, Baranowice - Bliż, Rybnica, Sadowice, Małkowice, Krzeptów, Kębłowice, Skałka, Samotwór, Bogdaszowice, Romnów, Stoszyce, Zybiszów.

 

Okręg wyborczy nr  4

Sołectwa: Sośnica - Różaniec, Strzeganowice, Kilianów, Szymanów, Kamionna, Wojtkowice - Krobielowice, Zachowice - Stradów, Czerńczyce, Gniechowice - Stary Dwór, Górzyce, Pełcznica, Kozłów, Sokolniki, Nowa Wieś Kącka, Wszemiłowice – Jurczyc

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Magdalena Olszewska 23-11-2018 13:52:57
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Magdalena Olszewska 23-11-2018
Ostatnia aktualizacja: Magdalena Olszewska 03-01-2019 13:13:29